Pościel dla dziewczynki – najmodniejsze wzory

Dobry sen naszej pociechy jest dla nas bardzo ważny, warto więc zainwestować w dobrej jakości pościel, która będzie gwarantowała bezpieczeństwo i zgodna będzie ze wszystkimi atestami. Dla naszego dziecka najważniejszy jest jednak wzór pościeli. Jakie wzory są aktualnie najmodniejsze?

Pościel dla dziecka – na co zwrócić uwagę?

Najważniejsze w pościeli dla dziecka jest jej jakość. Należy zwrócić na rodzaj materiału, najlepiej żeby była to 100% bawełna. Warto zwrócić uwagę na gramaturę materiału. Nie warto kupować tanich pościeli o niskiej gramaturze, gdyż po kilku praniach będą wyglądały bardzo nieatrakcyjnie. Istotne jest również to jak pościel jest barwiona, w jaki sposób naniesiony jest na nią wzór oraz oczywiście gdzie została ona wyprodukowana. Mimo wszystko warto kupować Polskie produkcje.

Wzory pościeli dla dzieci

W sklepach istnieje wiele pięknych i kolorowych wzorów pościeli dla dzieci. Niektóre wzory są dedykowane stricte pod płeć dziecka. W związku z tym inna pościel kupimy dla dziewczynki, inne dla chłopca.

Pościel dla dziewczynki

Modele pościeli przeznaczone dla dziewczynek zazwyczaj mają różowy lub fioletowy kolor.

Pościel psi patrol

Ostatnio bardzo modny wzór pochodzi z psiego patrolu, animacji dla dzieci. Pościel skierowana stricie do dziewczynek ma najczęściej namalowaną Skye i jest koloru różowego. Pościel z psim patrolem kupić możecie na stronie https://poscieldlarodziny.pl/posciel-licencyjna

Kwiatki

Kwiatuszki to również motyw popularny na pościeli dla dziewczynek. Dostępne są modele z dużymi kolorowymi kwiatkami albo małymi.

Lalki

Zwłaszcza barbie pojawia się często na pościelach dla dziewczynek. Różne wydania słynnej barbie od lat goszczą na akcesoriach skierowanych do dzieci. Kolorystyka tej pościeli najczęściej oscyluje wokół różu i fioletu.

Księżniczki

Księżniczki z różnych bajek są bardzo popularne od zawsze na akcesoriach i pościeli dla dzieci. Zwłaszcza dla dziewczynek. Od pewnego czasu popularna jest Elza, postać z bajki kraina lodu. Od zawsze również prym wiedzie królewna śnieżka, roszponka – szczególnie najnowsza postać z animacji Disneya.

Na rynku jest tak szeroki wybór pościeli, że na pewno znajdziecie wymarzoną pościel dla waszej córeczki.