Tapety do pokoju dziecięcego małego chłopca

Pokój małego chłopca powinien być kolorowy i przytulny. Odpowiedni wygląd można stworzyć za pomocą dodatków, ale ciekawszy efekt stworzy się ozdabiając także ściany. Można to zrobić za pomocą tapet do pokoju dziecięcego. Jakie wybrać do pokoju chłopca 5 lat.

Wzory tapet dla 5-letniego chłopca

Dla chłopca w wieku 5 lat znajdziemy w sklepach wiele wzorów i kolorów tapet. Dokonajmy przeglądu najpopularniejszych motywów.

Niedźwiadki i misie

Małe dzieci uwielbiają niedźwiadki, można więc kupić tapetę z tym motywem. W sklepach znajdziemy te z zarówno pluszowymi misiami, jak i niedźwiadkami. W asortymencie Millihome znaleźć można tapetę z niedźwiadkami polarnymi. Można kupić zarówno takie z wieloma niedźwiadkami układającymi się w deseń, jak i te przybierające bardziej formę fototapety.

Tapety słonie

Słonie są bardzo popularnym motywem na tapetach dziecięcych. Sprawdzają się nie tylko w przypadku pokojów chłopców, ale również dziewczynek, więc będą dobrym pomysłem w pokoiku dzielonym przez rodzeństwo. Słonie mogą występować zarówno w formie kształtu, czy też konturu, jak i bardziej szczegółowym odwzorowaniu.

Tapety sawanna

Pozostając w tematyce zwierząt popularne są również tapety, na których znajdziemy wiele różnych typów zwierząt. Lwy, zebry, słonie, żyrafy pojawiają się na tapetach najczęściej. Tapety z wieloma zwierzętami są najczęściej bardziej kolorowe. Sprawdzą się zatem na mniejszej powierzchni.

Tapeta samochody

Który chłopiec nie interesuje się samochodami i ciężarówkami? W sklepach znajdziemy wiele tapet z tym motywem. Zarówno samochody osobowe, ciężarówki jak i koparki najdziemy z łatwością na tapetach.

Alternatywą dla tapet są fototapety. One w przeciwieństwie do tapet nie muszą mieć powtarzalnego wzoru. Jest to czasami ciekawszym rozwiązanie niżeli tapeta, która przybiera formę deseniu.
W Millihome można dostać fototapetę farmę, która w wesoły sposób przestawia zwierzęta na farmie, np. https://www.millihome.pl/tapety-do-pokoju-dzieciecego