Platformy towarowe – przegląd modeli od firmy Autoro

Platformy towarowe znajdują zastosowanie w licznych zakładach przemysłowych oraz produkcyjnych. Służą głównie do transportu pionowego ładunków o znacznej masie i gabarytach. W poniższym artykule przyglądamy się popularnym modelom, jakie możemy znaleźć w asortymencie renomowanej firmy Autoro. 

Platformy towarowe UP Dinamic

Oferowane przez firmę Autoro platformy towarowe to niezwykle nowoczesne urządzenia. Dzięki nim czynności związane z przenoszeniem ładunków są nie tylko znacznie szybsze, ale również bezpieczne. W ofercie znajdziemy wiele modeli, które możemy bez trudu dopasować do specyfiki konkretnego miejsca, gdzie będą one zamontowane.

Do wyboru mamy na przykład platformy towarowe o maksymalnym udźwigu 300/600 kilogramów. W tym modelu maksymalna wysokość podnoszenia wynosi 6 metrów, a maksymalne wymiary podestu to 170 na 130 centymetrów. Do bardziej zaawansowanych miejsc możemy wybrać model o maksymalnym udźwigu 1000/1500 kilogramów. Tutaj maksymalna wysokość podnoszenia wynosi znacznie więcej, bo aż 12 metrów. Wymiary podestu mogą osiągnąć wymiary 280 na 200 centymetrów.

Platformy towarowe do zadań specjalnych

Dzięki zróżnicowanym parametrom, platformy towarowe doskonale sprawdzą się nawet w bardzo wymagającym środowisku pracy. Do takich miejsc świetnym rozwiązaniem będzie na przykład model platformy o maksymalnej wartości udźwigu 2000/2500 kilogramów. Taka opcja będzie doskonała w przypadku transportu ładunków przemysłowych, Wyróżniają się one podobną wysokością udźwigu oraz wymiarami podestu, co pisany wcześniej model.

Postaw na niezawodne rozwiązania

Platformy towarowe do urządzenia, które są wręcz niezbędne w zakładach przemysłowych, przestrzeniach magazynowych, halach produkcyjnych, sklepach, a także prywatnych miejscach. To doskonały sposób na zwiększenie obrotów firmy, poprzez możliwość szybszego przenoszenia towarów.

Platformy towarowe od firmy Autoro to niezawodne konstrukcje, wytrzymujące nawet intensywną pracę. Wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich niezawodne działanie, a także łatwość konserwacji. Platformy towarowe to rozwiązania, które z roku na rok zdobywają coraz większe uznanie. Z pewnością doskonale sprawdzą się także w twoim zakładzie. Zróżnicowane parametry oraz fachowe doradztwo doświadczonych pracowników pozwala szybko wybrać odpowiedni model, najlepiej dopasowany do specyfiki konkretnego miejsca. Więcej informacji o platformach towarowych można znaleźć na stronie firmy Autoro: https://www.towarowe.autoro.pl/podnosnik-towarowy-up-dinamic.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.