Szukasz niepublicznego przedszkola w Tychach? To koniecznie musisz wiedzieć

Wybór przedszkola to dla każdego rodzica oraz dziecka bardzo ważny moment w życiu. Niestety, jest to również wybór bardzo trudny. Każdy z nas pragnie przecież, aby jego pociecha uczęszczała do możliwie najlepszej placówki, która będzie mogła poszczycić się nowoczesnym wyposażeniem, świetną kadrą nauczycieli, a także miłą atmosferą. 

W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się niepubliczne przedszkola. W poniższym artykule przedstawiamy kilka niezbędnych informacji dla każdego, kto poszukuje takiej placówki w Tychach. Przeczytaj koniecznie. 

Niepubliczne przedszkole w Tychach

Niepubliczne przedszkola stają się coraz chętniej wybieranymi placówkami. Przede wszystkim doceniane są za wysoką jakość prowadzonych zajęć dydaktycznych, a także wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Na tym jednak nie kończą się ich zalety, bowiem jest ich znacznie, znacznie więcej. Szczegółowo mocne strony niepublicznego przedszkola w Tychach warto omówić na przykładzie Akademii Rozwoju Otwarte Okno. 

Jakie mocne strony możemy tutaj wskazać? Otóż odnoszą się one zarówno do rodziców, jak i maluchów. Atrakcyjne położenie oraz własny parking to z całą pewnością ogromne ułatwienie, jeżeli chodzi o codzienne dojazdy, a następnie odbieranie dzieciaków ze szkoły. Nie można także zapominać o tym, że jest to budynek w pełni dopasowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, posiadający na przykład windę. 

Ciekawe zajęcia

Niepubliczne przedszkole w Tychach oferuje także szereg różnorodnych zajęć dodatkowych, na których maluchy mogą rozwijać swoje pasje oraz zainteresowania. Dzieci w tym wieku są niezwykle ciekawe świata, dlatego warto je stymulować do jego odkrywania.

Zajęcia dodatkowe to nie jedyna zaleta. Warto także podkreślić, że w niepublicznym przedszkolu grupy są znacznie mniej liczne niż  tradycyjnych, publicznych placówkach. To bardzo pozytywnie wpływa nie tylko na jakość prowadzonych zajęć, ale także możliwość integracji dzieciaków. 

Niepubliczne przedszkole z oddziałami integracyjnymi 

Oddziały integracyjne w niepublicznym przedszkolu pozwalają dzieciom lepiej poznać swoje potrzeby, mocne strony, a także ograniczenia. Ma to bardzo pozytywny wpływ dla ich rozwoju, uczy szacunku, tolerancji, akceptacji i potrzeby niesienia wzajemnej pomocy. Więcej informacji o działalności niepublicznego przedszkola w Tychach można znaleźć na stronie: http://www.otwarteokno.edu.pl/strony/2/przedszkole/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *