Przewijanie dziecka na zewnątrz? Z matą higieniczną z pewnością dasz radę

Maty do przewijania należą do najważniejszych artykułów do pielęgnacji niemowląt. Maty do przewijania, używane do szeregu codziennych zadań, powinny być wygodne, praktyczne i pasować do większości jednostek. Ale zanim dokonasz zakupu, musisz zdecydować o materiale, kształcie i grubości, więc czytaj dalej, aby znaleźć odpowiednią matę do przewijania!

Podkłady higieniczne dla dzieci w wydaniu jednorazowym

Konstrukcje mat do przewijania stały się z czasem coraz bardziej zróżnicowane, chociaż ich podstawową funkcją jest nadal zapewnienie wygodnego miejsca do przebierania się. Pokrowce na przewijak służą do ochrony mat z PVC i pianki. Zapewniają również optymalny komfort maluszka i mają dobrą chłonność w razie jakichkolwiek wypadków podczas przewijania. Są dostępne w różnych rozmiarach, aby pasowały do ​​każdego rozmiaru i typu przewijaka. Zachowaj ostrożność przy zakupie, ponieważ pokrowce na standardowe maty do przewijania nie będą pasować do mat antyrefluksowych, które są znacznie grubsze.

podkład dla dziecka

Przewijanie dziecka w trudnych sytuacjach

Niejednokrotnie może przydarzyć Ci się sytuacja, kiedy Twoje dziecko będzie potrzebować nagłej zmiany pieluszki. Co wtedy? Wracać się do domu i liczyć na cud, że dziecko nie będzie płakać? Nie ma takiej potrzeby! Podkłady higieniczne dla dzieci w formie jednorazowej są idealnym uzupełnieniem dla każdego rodzica przemieszczającego się z dzieckiem. Dzięki tym matom będziemy w stanie przewinąć malucha niemal wszędzie. Jednorazowy podkład dla dzieci możemy położyć na różnych powierzchniach, byle płaskich.

Zamów podkład dla dziecka w Om Sklep

Jednorazowe, wielorazowe podkłady z pewnością należą do podstawowego wyposażenia rodziców na wyjazdach jak i w domu. Dzięki tym matom jesteśmy w stanie zabezpieczyć powierzchnię od niepotrzebnych plam z moczu. Podkład dla dziecka możesz zakupić już teraz w Om.sklep.pl – to miejsce, które specjalizuje się w różnego rodzaju matach. Znajdziesz tam podkłady w różnych kolorach i rozmiarach.