Renowacja szkolnych boisk – kiedy warto ją wykonać?

Każde boisko, niezależnie od swojego przeznaczenia i rodzaju musi być poddawane ocenie stanu technicznego. Zważywszy na fakt, że szkolne boiska to bardzo często dość mocno eksploatowane obiekty, warto taką diagnostykę przeprowadzać przynajmniej 2 razy w roku.Na co zwracać uwagę podczas oceny stanu boiska i kiedy warto skorzystać z usługi renowacji boiska? Kilka cennych porad znajdziesz poniżej.

Renowacja nawierzchni sportowej – to musisz wiedzieć

Boiska szkolne muszą być poddawane stałej ocenie, należy sprawdzać czy na nawierzchni nie pojawiają się dziury, wyrwy, zwracać uwagę na to jak działa sprzęt sportowy. Nie zawsze boisko sportowe kwalifikuje się od razu do renowacji, zdarza się, że wystarczy drobna naprawa nawierzchni sportowej i boisko jest gotowe do użytku. Nie bez znaczenia jest również materiał z którego wykonana jest nawierzchnia. Na boiskach wykonanych z poliuretanu czy tartanu renowację wykonuje się nieco inaczej niż na boiskach asfaltowych.

Komu zlecić renowacje boisk szkolnych?

Jak wiadomo boiska szkolne muszą być poddawane rygorystycznym kontrolom.  Jeśli nie posiadamy wystarczającej wiedzy w temacie diagnostyki nawierzchni zlećmy jej wykonanie specjalistycznej firmie. Taka pomoc może okazać się nieoceniona, firma która dokona diagnostyki stanu technicznego na pewno wskaże elementy do poprawy ewentualnie zasugeruje renowację boiska. Co więcej firmy zajmujące się tego typu usługami wiedzą jak przeprowadzać renowację różnych boisk bez względu na to czy dany obiekt sportowy ma nawierzchnię z poliuretany czy też polipropylenu. Chcesz zlecić renowację boiska sportowego? Wybierz polecaną firmę, w Polsce znaną i bardzo często polecaną jest Sport Grupa. Na stronie ze swoimi realizacjami firma przestawia jak powinna być przeprowadzana renowacja boisk asfaltowych i z polipropylenu – https://courty.pl/renowacja-boisk-asfaltowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *